Komentowana treść: Games TOP10 - wyniki za wrzesień
[#1] Re: Games TOP10 - wyniki za wrzesień
Żałosna jest ta lista. Cały czas to samo. Więcej nie głosuję, bo mój głos znika pośród tych, którzy dla jaj klikają na gównianiego superfroga i settlersów choć grali w te gry wieki temu. Proponuję zmianę Games Top10 na znaną z Top Secretu listę Shitów. Games Shit TOP 10 lepiej odzwierciedla panujące trendy.
[#2] Re: Games TOP10 - wyniki za wrzesień

@cacodemon666, post #1

Nie podoba ci się? Nie głosuj, ale nie miej pretensji do tego że lista wygląda jak wygląda...
To tak jak z wyborami prezydenckimi - może ci się nie podobać ten kto wygrał, ale tak wybrała większość. Nie głosowałeś? To zwycięzca widać ci pasuje jakikolwiek.

BTW co znaczy "klikają superfroga"? Na pewno głosowałeś? Tutaj tytuły się wpisuje przecież.

Ostatnia edycja: 01.10.10 20:32:47
[#3] Re: Games TOP10 - wyniki za wrzesień
Noo. Breathless na dziewiątym miejscu. W przyszłym miechu przewiduje skok o jedno oczko :)
[#4] Re: Games TOP10 - wyniki za wrzesień
Ja tam sobie spokojnie głosuję na gry, które lubię, chociaż w top 10 pewnie się nie pojawią.
[#5] Re: Games TOP10 - wyniki za wrzesień

@madman15, post #2

Nie czepiaj się słówek. Klikać czyli oddać głos - to to samo w przypadki tej listy. Owszem głosowałem, ale to nie ma sensu. Klikajcie sobie dalej w superqrvafroga.

Ostatnia edycja: 01.10.10 20:36:38
[#6] Re: Games TOP10 - wyniki za wrzesień

@cacodemon666, post #5

Zacząłeś październik banem do końca miesiąca. Powód - przekleństwa. Gratuluję.
[#7] Re: Games TOP10 - wyniki za wrzesień

@mailman, post #6

mailman nie za ostro chlopaka potraktowales ? daj mu szanse ;-]
[#8] Re: Games TOP10 - wyniki za wrzesień

@HOŁDYS, post #7

daj mu szanse

Którą z kolei? Się w końcu doigrał i dobrze.
[#9] Re: Games TOP10 - wyniki za wrzesień

@G. Kraszewski, post #8

chyba zostanę wróżkiem, przewidziałem mu taki los rzeczy na gadaczu niedawno.
[#10] Re: Games TOP10 - wyniki za wrzesień

@madman15, post #2

mnie cieszy jednak rozrzut tytulow ..197 no no niezly wynik :) ciekawe ile by bylo w przeliczeniu na dyskietki ;-]

mailman@ a moze w tym newsie link do wynikow dac ? bo chyba w tym miesiacu zapomniales :)

Ostatnia edycja: 01.10.10 20:58:51
[#11] Re: Games TOP10 - wyniki za wrzesień

@HOŁDYS, post #10

Nie zapomniał, klikasz na jedynego linka w tekście i voila - są i wyniki!
Tyle że nieco niżej.
[#12] Re: Games TOP10 - wyniki za wrzesień
News dotyczy przede wszystkim staroamigowej klasyki gier więc tak bardzo chyba nie odbiegnę od tematu jak wrzucę tutaj link do rendera, który oglądam już kwadrans i nie mogę przestać. Gorąco polecam rzucić okiem na ten obrazek każdemu kto dobrze kojarzy klimaty staroamigowego grania. Warto też popatrzeć na szczegóły w tle.

Oto link do wspomnianego obrazka:
http://features.cgsociety.org/newgallerycrits/g56/93456/93456_1285690763_large.jpg

Ostatnia edycja: 01.10.10 21:51:43
[#13] Re: Games TOP10 - wyniki za wrzesień
Jestem jedyną osobą, która głosowała na Turricany. :/ Skandal.
Śmierć Superfrogom!
[#14] Re: Games TOP10 - wyniki za wrzesień

@MDW, post #12

ŁOAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Ale zajebiascze ^^
[#15] Re: Games TOP10 - wyniki za wrzesień

@MDW, post #12

MDW naprawde pieknie wykonany randerek ,,,i swietna tematyka !!
nostalgia
[#16] Re: Games TOP10 - wyniki za wrzesień
Dziękuje Wam, Wy moje Superfogi :*
To tylko potwierdza, że Superfrog rulez! :)

MDW: Fajny rendering. Misja 1 cannon fodder, tylko te ludziki trochę takie niebieskie ;)
[#17] Re: Games TOP10 - wyniki za wrzesień

@MDW, post #12

Rzeczywiście niezły klimat. :) MDW, to Twój dawny pokój? :D
[#18] Re: Games TOP10 - wyniki za wrzesień

@HOŁDYS, post #7

Za "urwał" powinien dostać bana.
Tylko z kim ja będe teraz pisał o wiarach i religiach? :P
[#19] Re: Games TOP10 - wyniki za wrzesień

@Andrzej Drozd, post #18

Ze mną o superfrogu możesz pogadać. Polecam się!
[#20] Re: Games TOP10 - wyniki za wrzesień

@MDW, post #12

Dzieki MDW za podklad na blat mosa:).
[#21] Re: Games TOP10 - wyniki za wrzesień

@HOŁDYS, post #15

No renderek spoko. Jedyna rzecz do przyczepienia to te dyskietki -takie trochę jakby niewymiarowe ;) (ta szara na Amidze jakoś rozwałkowana, niebieska pod nią wygląda jakby róg zwisał z krawędzi :P poza tym spłaszczone zbytnio - wystarczy spojrzeć na "otwór" od stacji).
[#22] Re: Games TOP10 - wyniki za wrzesień

@cacodemon666, post #1

Hmm, demokracja jest to po pierwsze. Po drugie wrzuć na luz, to nie wybory prezydenckie ;)

Też nie uważam Superfroga za grę #1, dlatego głosuję na swoje własne typy. Po co się przejmować resztą... Dżizus...
[#23] Re: Games TOP10 - wyniki za wrzesień
Czy mój głos został unieważniony ? Dlaczego ?
[#24] Re: Games TOP10 - wyniki za wrzesień

@vangis, post #23

A skąd takie założenie?
[#25] Re: Games TOP10 - wyniki za wrzesień

@mailman, post #24

Właśnie Mailman.. a jak podajemy swojego maila przy głosowaniu, to gdy unieważnicie taki głos to wysyłacie maila z powiadomieniem? ;)
[#26] Re: Games TOP10 - wyniki za wrzesień

@mailman, post #24

A ja mam pytanie takie: w październiku zagłosowałem na Turricany, zostawiając pozostałych 7 miejsc pustych. Co zrobić, jeśli chcę teraz obstawić resztę? Jest taka opcja? Czy jak zagłosuję drugi raz, zostawiając tym razem miejsca 1-3 puste, to to przejdzie?
[#27] Re: Games TOP10 - wyniki za wrzesień

@snajper, post #26

Zagłosuj ponownie - najpierw Turricany, potem reszta. Kolejny głos zastępuje stary.
[#28] Re: Games TOP10 - wyniki za wrzesień

@skipp, post #25

Nie wysyłamy. Jak pisałem wiele razy unieważnienie głosu ma miejsce gdy:
- głos jest zdublowany (ta sama osoba zagłosowała kilka razy w miesiącu) - liczony jest tylko jeden, a drugi i kolejne są unieważniane,
- głos nie dotyczy amigowych gier.

W żadnych z tych przypadków nie uważam, że jest jakikolwiek cel informowania o tym fakcie. Osoby należące do pierwszej kategorii robią to specjalnie (zwłaszcza, że głos jest np. z następnego dnia lub z następnego tygodnia), a osoby należące do drugiej kategorii nie potrafią czytać. Dla tych pierwszych - żadna strata, jeden głos i tak jest zaliczony, a w przypadku drugich - żadna strata dla nas.
[#29] Re: Games TOP10 - wyniki za wrzesień

@madman15, post #27

Nieprawda, że zastępuje stary. Liczę tylko pierwszy głos. Jeżeli był na 3 pozycje, a kolejny będzie na jedną to i tak go nie uznam. Głosujemy tylko RAZ. Nieważne na ile pozycji (oprócz zera oczywiście).

@snajper

Jeżeli chcesz zmienić swój głos całkowicie, napisz do mnie maila. Wyśmiecę tamtego (nie będę brał do statystyk) i uznam nowego.
[#30] Re: Games TOP10 - wyniki za wrzesień

@mailman, post #29

OK, poszło.
Superfroga trzeba ubić. gitara
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem